Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Pijana 33-latka wiozła autem dwoje dzieci. Jazdę zakończyła na drzewie

Autor: w dniu 2023-04-03

Była pijana i siadła za kierownicą samochodu. Mało tego – przewoziła w tym stanie dwójkę dzieci. Jej nieodpowiedzialna jazda zakończyła się na drzewie, a młodzi pasażerowie trafili z obrażeniami do szpitala. 

Opisywana sytuacja miała miejsce w ubiegły czwartek. Policjanci z Wodzisławia Śląskiego otrzymali po 18.00 informację o wypadku, do jakiego doszło na ulicy Tysiąclecia w Wodzisławiu Śląskim. Na miejsce udali się mundurowi z ruchu drogowego. Co okazało się na miejscu?

Skoda rozbita o drzewo. Prowadziła je pijana 33-latka

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że 33-latka siedząca za kierownicą Skody, podróżowała z dziećmi w wieku dwóch i pięciu lat. Wyjaśniała, że w trakcie jazdy odwróciła się do siedzącej z tyłu 2-letniej córeczki i uderzyła w drzewo. W trakcie badania okazało się, że kobieta była nietrzeźwa. Zawartość alkoholu w jej organizmie wynosiła 2 promile. Dzieci z obrażeniami głowy i nogi zostały zabrane do szpitala w Rybniku. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobiecie grozi kara pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Apele policji wciąż nie przynoszą wystarczających skutków. Mundurowi przypominają, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi wysoka kara grzywny, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Wodzisław Śląski