Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Pijani pracownicy zakładu pogrzebowego zatrzymani

Autor: w dniu 2023-05-30

Po śmierci starszej osoby w jednym z mieszkań, w ramach rutynowych czynności, przyjechali na miejsce policjanci. Na miejscu byli też przedstawiciele zakładu pogrzebowego. Ci mają teraz problem z prawem.

W trakcie wykonywanych czynności na miejscu zgonu starszej osoby, która zmarła z przyczyn naturalnych, do mieszkania weszli pracownicy jednej z firm pogrzebowych. Już na początku rozmowy mundurowi nabrali podejrzeń co do stanu trzeźwości pracowników zakładu. Dalsze czynności tylko potwierdziły te przypuszczenia.

Pijani pracownicy zakładu pogrzebowego z problemami

Badanie alkomatem wykazało u jednego z mężczyzn ponad 1,5 promila, a drugiego – przeszło promil alkoholu. Pracujący na miejscu stróże prawa bardzo szybko ustalili, który z mężczyzn kierował karawanem. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, będzie odpowiadał przed sądem za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Grożą mu 2 lata więzienia.

Policjanci przypominają przy okazji, że wykonywanie czynności zawodowych pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka jest wykroczeniem, za które grozi areszt lub grzywna.