Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Pijany wandal niszczył auta. Narobił dużych strat

Autor: w dniu 2023-02-20

Zniszczone samochody na jednej z bielskich ulic. Za wszystko odpowiedzialny jeden człowiek – pijany Ukrainiec, który spowodował straty na kilkadziesiąt tysięcy złotych. 

Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali 32-letniego Ukraińca mieszkającego w tym mieście, który spożył swoją energię na zdemolowanie kilku samochodów. Nie ujdzie mu to na sucho.

Wandal zniszczył auta. Wyrządził spore straty

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic w centrum Bielska-Białej mężczyzna niszczy zaparkowane tam samochody. Wybijał szyby, uszkadzał karoserie, wyrywał wycieraczki, wyłamywał anteny i odrywał lusterka, ale to nie wszystko. Dodatkowo wszedł do pobliskiej firmy – zniszczył drzwi i wyrwał rygle.

Agresor złapany przez policjantów

Mundurowi ustalili, gdzie jest sprawca i zatrzymali go. Był agresywny, pobudzony i nie zamierzał stosować się do tego, co mówili policjanci. Został przebadany alkomatem, w jego organizmie były ponad dwa promile alkoholu. Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał sześć zarzutów uszkodzenia pojazdów oraz jeden zarzut uszkodzenia mienia należącego do jednej z firm. 32-latek wyrządził straty o wartości prawie 30 tysięcy złotych.

Za dokonane przestępstwa grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.