Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Plebiscyt sportowy w Piekarach Śląskich

Autor: w dniu 2023-01-25

Po przerwie spowodowanej wraca Plebiscyt Sportowy, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. Chętni mogą zgłaszać najpopularniejszych według nich sportowców w mieście.

Tegoroczna odsłona zabawy jest nieco inna niż w latach poprzednich. Organizator wskazuje w trzech kategoriach 10 osób nominowanych, zaś chętni mogą przysyłać swoje nominacje do 31 stycznia.

Plebiscyt Sportowy w Piekarach Śląskich

Spośród osób, które Państwo nominują wybierzemy po 5 osób z największą ilością głosów do każdej kategorii, a następnie powstanie lista 15 osób w każdej kategorii, na które to osoby od początku lutego odbędzie się głosowanie za pośrednictwem facebooka.

-Po przerwie pandemicznej wznawiamy nasz plebiscyt – "Nasi Sportowcy". W tym roku najpopularniejszych sportowców będziemy wybierać w trzech kategoriach. Będzie to Młodzieżowiec Roku, Sportowiec Senior oraz Trener Roku. My, jako organizator, wytypowaliśmy 10 wyróżniających się naszym zdaniem kandydatów w każdej kategorii, a nasi mieszkańcy będą mieli możliwość zgłoszenia kandydatów w wymienionych kategoriach – mówi dyrektor piekarskiego MOSiR-u Łukasz Tomczyk.

Warto zwrócić uwagę, aby w swoich kandydaturach nie uwzględniać osób, które już zostały nominowane przez organizatorów. W Plebiscycie mogą brać udział tylko osoby reprezentujące piekarskie stowarzyszenia sportowe czy też mieszkańcy miasta.

Z jednego maila można wysłać nominacje tylko jeden raz, podając w mailu maksymalnie od 1 do 3 osób w każdej z kategorii.

-Jeśli chcemy nominować np. tylko jedną osobę, przesyłamy na maila nominację jedynie z jedną wybraną osobą, podając kategorię, w której ma być zgłoszona – apelują organizatorzy.

Nominacje należy wysyłać na adres: plebiscyt.mosir.piekary@interia.pl.

Szczegóły i nominowani są wymienieni tutaj.


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.