Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Podpalacz w Piekarach Śląskich. Uchwyciła go kamera [WIDEO]

Autor: w dniu 2024-03-06

Kolejny akt wandalizmu w Piekarach Śląskich. Sprawa oburzyła lokalną społeczność, a przebieg zdarzenia nagrały kamery monitoringu. Pojawiają się pytania o to, czy ktoś widział zajście i rozpoznaje tego człowieka.

W ostatnich dniach lutego w rejonie ulicy Kotuchy w Brzezinach Śląskich (dzielnica Piekar Śląskich) doszło do podpalenia śmietników półpodziemnych. Ten, kto się tego dopuścił, spowodował duże straty, a to, co zrobił, oburzył mieszkańców. Okazuje się, że zajście zostało nagrane przez kamery monitoringu.

Podpalacz w Piekarach Śląskich. Jego działanie uchwycił obiektyw kamery

Sprawę dotyczącą zdarzenia, którego doszło w rejonie bloku przy ulicy Kotuchy 27 w Piekarach Śląskich nagłośnił w mediach społecznościowych jeden z internautów, który w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie, które okrasił wymownym pytaniem:

Zdarzenie zostało nagrane, jak się okazuje, przez kamerę monitoringu. Wideo zostało upublicznione w internecie przez Krzysztofa Turzańskiego – wiceprezydenta Piekar Śląskich, który opatrzył materiał komentarzem:

"Uparty i zdeterminowany podpalacz zniszczył śmietniki półpodziemne i spowodował dziesiątki tysięcy złotych strat i kosztów, które poniosą mieszkańcy. Na szczęście nie zapaliło się nic innego. Jeśli ktokolwiek coś widział, słyszał lub rozpoznaje na filmie sprawcę, proszę o kontakt z policją" – czytamy pod materiałem wideo umieszczonym w serwisie Youtube.

Sprawa została poruszona w mediach społecznościowych: