Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kierowca zatrzymany dwukrotnie jednego dnia. Raz w Piekarach Śląskich

Autor: w dniu 2024-03-06

Policjanci z będzińskiej drogówki podczas prowadzonych działań zatrzymali kierowcę, który kierował samochodem, choć w tym stanie nie powinien tego robić. Mężczyzna tego dnia już wpadł w policyjne sidła… w Piekarach Śląskich. Okazało się, że wcześniej odebrano mu uprawnienia do kierowania.

Poniedziałek był dniem, kiedy będzińscy policjanci od wczesnych godzin rannych kontrolowali stan trzeźwości zmotoryzowanych. Nie wszyscy wkroczyli w nowy tydzień z odpowiedzialnością i "trzeźwą głową", czego przykładem jest 41-letni mieszkaniec Mysłowic.

Kierowca zatrzymany dwukrotnie jednego dnia

Podczas prowadzonej kontroli w Wojkowicach przy ulicy Sobieskiego mundurowi zatrzymali pojazd marki Opel. Przebadali mężczyznę alkomatem. Na wyświetlaczu urządzenia pojawił się wynik…  blisko 2 promili w wydychanym powietrzu.

Jak się później okazało, mężczyzna był już tego samego dnia zatrzymywany przez policyjny patrol w Piekarach Śląskich w związku z jazdą "na podwójnym gazie". Mieszkaniec Mysłowic zbagatelizował sytuację, niczego się nie nauczył i ponownie wsiadł za kierownicę, narażając na niebezpieczeństwo innych uczestników drogi. Mężczyzna w ogóle nie ma prawa jazdy, ponieważ uprawnienia zostały mu cofnięte.

Za wszystkie przewinienia odpowie przed sądem, który zdecyduje o jego losie.

Dwa razy napadł na ten sam sklep. Mieszkaniec Zabrza zatrzymany