Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Policja szuka tego mężczyzny. Czy ktoś go rozpoznaje?

Autor: w dniu 2023-07-28

Mężczyzna, który owinął głowę chustką w cętki jest poszukiwany przez policję. Wiadomo, że dopuścił się kradzieży, a jego wizerunek zarejestrowały kamery. Zdjęcia z monitoringu publikujemy poniżej.

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju szukają złodzieja. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o włamanie i kradzież. Czy ktoś go widział?

Policja szuka mężczyzny. Miał na głowie chustkę w cętki

Policjanci poinformowali, że 8 czerwca 2023 roku około godziny 23:30 mężczyzna włamał się do jednej z witryn chłodzących przy ulicy Rybnickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Jak już to zrobił, ukradł napoje na kwotę ponad 1140 złotych. Na zdjęciach z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o kradzież, który miał tego dnia dość nietypowe nakrycie głowy. Śledczy starają się ustalić tożsamość tego człowieka:

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 86.