Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Policja szuka tej kobiety. Jest podejrzewana o oszustwo [ZDJĘCIE]

Autor: w dniu 2023-08-17

Nieświadoma niczego ofiara udostępniła kod BLIK, a kobieta widoczna na zdjęciach podejrzewana jest o to, że wypłaciła dzięki temu pieniądze z bankomatu. Teraz szuka jej policja. 

Policjanci z II Komisariatu Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy oszustwa, do którego doszło 25 maja 2023 roku na ulicy Doliny Miętusiej w Bielsku-Białej. Policja publikuje na swojej stronie wizerunek sprawczyni zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na internautów, którzy mogą pomóc w ustaleniu jej tożsamości.

Oszustwo na BLIK. Policja szuka tej kobiety

Sytuacja, o której poinformowała bielska policja wyglądała następująco: nieznany sprawca, korzystając z jednego z komunikatorów internetowych, doprowadził pokrzywdzoną – jak poinformowała policja – do niekorzystnego rozporządzenia jej pieniędzmi. Chodzi w tym przypadku o udostępnienie Blika, który pozwolił na wypłatę pieniędzy w bankomacie. Była to kwota kilkuset złotych. Poniżej zdjęcie osoby podejrzewanej o oszustwo:

Sprawczyni, jak opisują mundurowi, wygląda na około 30 lat. W dniu, gdy zarejestrowały ją kamery, miała na sobie ciemną kurtkę z kapturem i jasne jeansy. Policja gwarantuje anonimowość i prosi o kontakt wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia personaliów tej osoby. Należy skontaktować się osobiście lub telefonicznie z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 02 10, 47 857 0283 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.