Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Policja szuka złodziei. Ukradli Fiata Cinquecento… w 2008 roku

Autor: w dniu 2023-03-07

Policjanci niejednokrotnie zajmują się przestępstwami sprzed lat. Często chodzi wówczas o morderstwa lub inne, ważne przewinienia. W tym przypadku poszukiwani są złodzieje… Fiata Cinquecento. 

Śledczy zajmują się nie tylko sprawami bieżącymi. W ich zainteresowaniu jest również to, co wydarzyło się przed laty. W tym przypadku chodzi o sytuację z 2008 roku, w której grupa młodzieży ukradła samochód. Wizerunek zamieszanych w sprawę osób uwiecznił na fotografii jeden ze świadków oraz monitoring.

Fiat Cinquecento skradziony w 2008 roku. Ktoś rozpoznaje złodziei?

Do opisywanej sytuacji doszło w Chorzowie 15 lat temu. Grupa młodych osób włamała się do Fiata 170 (Cinquecento) i ukradła go z ulicy Katowickiej. Po trzech dniach samochód został odnaleziony na ulicy Kędzierzyńskiej. Pomimo posiadanego przez policjantów wizerunku podejrzewanych osób, nie udało się w tamtym czasie ustalić ich personaliów. Dlatego na stronie chorzowskiej policji ukazały się zdjęcia, które prezentujemy poniżej:

Osoby, które są w stanie rozpoznać osoby uwiecznione na zdjęciach, mogą skontaktować się policjantami z II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 45 610, lub pod adresem e-mail: kp2@chorzow.ka.policja.gov.pl.