Teraz gramy:

Title

Artist
Background

„Polska. Moc kobiety”. Warsztaty, porady i koncert Eleni

Autor: w dniu 2023-03-21

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich zaprasza 25 marca na wydarzenie kulturalno-edukacyjne pod nazwą "Polska. Moc Kobiety", któremu patronują poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Barbara Dziuk i Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj. Będzie to nie tylko okazja do wysłuchania muzyki na żywo, ale odwiedzenia "Miasteczka Zdrowia".

Już w najbliższą sobotę odbędzie się wydarzenie, które stanie się nie tylko okazją do muzycznej podróży z największymi przebojami Eleni. Organizatorzy proponują też udział w konsultacjach ze specjalistami i warsztatach tematycznych.

"Polska. Moc kobiety" – porady specjalistów i warsztaty

Chętni będą mogli skorzystać także jeszcze przed występem – w godzinach 12.00-18.00 – z porad specjalistów z zakresu profilaktyki onkologicznej, dietetyki diabetologicznej, opieki okołoporodowej, doradztwa laktacyjnego i terapii słuchowej metodą doktora Tomatis'a. Dodatkowo odbędą się także warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, chustonoszenia noworodków, samobadania w profilaktyce onkologicznej, praktycznego korzystania z refundowanych programów zdrowotnych oraz Internetowego Konta Pacjenta. To nie wszystko. Pomyślano też o dzieciach matek, które będą korzystać z porad specjalistów. Przygotowano dla nich warsztaty perkusyjne. Z takiej formy poznawania muzyki będą mogły skorzystać też wychowankowie domu dziecka i ochronek przyparafialnych. O zabezpieczenie medyczne wydarzenia zadba Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach. Szczegóły na plakacie: