Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Poradnia Rehabilitacyjna w PCM zaprasza na dni otwarte

Autor: w dniu 2023-01-10

Super Indukcja Stymulacyjna oddziałuje na ludzkie ciało, skłaniając je do szybszej regeneracji. Chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych, testowych zabiegów w Piekarach Śląskich.

Piekarskie Centrum Medyczne organizuje w Poradni Rehabilitacyjnej Przychodni Rejonowej nr 1 dni otwarte Super Indukcji Stymulacyjnej. Kiedy będą się odbywać i co przygotowano?

Super Indukcja Stymulacyjna – chętni mogą skorzystać

W ramach dni otwartych organizowanych w dniach 16-20 stycznia w godzinach 7.00-17.00 przeprowadzone będą konsultacje z fizjoterapeutami oraz jeden darmowy zabieg testowy. Dlaczego warto wziąć to pod uwagę? Innowacyjna technologia wykorzystuje pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które pozytywnie wpływa na ludzką tkankę. Działa przeciwbólowo i regeneracyjnie, pobudzając miostymulację, miorelaksację, mobilizację stawów, ale to nie wszystko. Wpływa też na poprawę oddychania oraz przyśpieszenie gojenia złamań.

SIS pomocna przy walce z bólem

Dzięki wykorzystaniu szerokiego zakresu częstotliwości BTL-SIS redukuje dolegliwości we wszystkich stadiach zespołów bólowych. Działanie to opiera się na trzech teoriach kontroli bólu i każda z nich wymaga wpływu innej częstotliwości. Dlatego też terapia SIS prowadzi do natychmiastowej ulgi zarówno w ostrych, jak i przewlekłych stadiach choroby.

Rejestracji na dni otwarte organizowane w dniach 16-20 stycznia należy dokonać telefonicznie pod numerem 32 284-54-35 w godzinach 11.00 do 14.00.