Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Potrącenie dziecka w Zabrzu. Sprawca zbiegł

Autor: w dniu 2023-06-06

Samochód potrącił 8-letniego chłopca. Ten doznał poważnego urazu nogi. Policja szuka świadków zdarzenia.  

Zabrzańscy policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia, do jakiego doszło w poniedziałek, 5 czerwca około godziny 18:20 na ulicy Nocznickiego 23, gdzie kierujący samochodem marki Ford potrącił 8-letniego chłopca, który doznał poważnego urazu nogi. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się, że srebrne auto miało tablice rejestracyjne z powiatu rybnickiego.

"W dniu wczorajszym na skrzyżowaniu ulic Spokojna i Cieszyńska w godz. Okolo 18.30 kierowca auta srebrny Ford focus nr.SR … potrącił i przejechał po nodze mojego 8letniego syna Natana łamiąc mu kość strzałkową ,która trzeba było skręcić na śruby." – poinformował w mediach społecznościowych ojciec chłopca.

Osoby będące świadkami tego zdarzenia lub posiadające wiedzę co do okoliczności, proszone są o kontakt z zabrzańską Policją. Czynności w sprawie prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu. Osoby będące świadkami tego zdarzenia bądź posiadające wiedzę co do okoliczności proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym zabrzańskiej komendy tel. 47 8543 200, 47 8543 280 lub najbliższą jednostką Policji.

Fot. pixabay