Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Potrącenie rowerzystki w Krupskim Młynie

Autor: w dniu 2024-04-23

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś w Krupskim Młynie, gdzie potrącona została rowerzystka, która z obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Przed godziną 8.00 dyżurny tarnogórskiej policji otrzymał informację o potrąceniu rowerzystki, do której miało dojść na ulicy Głównej w Krupskim Młynie. Na miejsce udali się mundurowi, którzy potwierdzili zgłoszenie. Co dotąd ustalono?

Potrącenie rowerzystki w Krupskim Młynie. Kobieta trafiła do szpitala

Policjanci ustalili, że 18-letni kierowca opla nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 63-letniej rowerzystce. Poszkodowana z obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Obydwoje mieszkańcy Krupskiego Młyna byli trzeźwi. Teraz dokładnym wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia zajmą się śledczy z Tarnowskich Gór.

– Niestety mimo wielu apeli i prowadzonych akcji kontrolno – prewencyjnych w naszym powiecie nadal dochodzi do przykrych zdarzeń z udziałem rowerzystów. Apelujemy i przypominamy o zdrowym rozsądku na drodze. Znajomość przepisów prawa oraz odpowiednie przygotowanie do podróży, powinno być kluczem do bezpieczeństwa. Dbajmy o siebie nawzajem, aby każdy dojechał cały do swojego celu – przypomina i apeluje sierż. szt. Kamil Kubica z tarnogórskiej policji.

Fot. KPP Tarnowskie Góry