Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Potrącenie rowerzysty w Kobiórze. Sprawą zajmuje się prokuratura

Autor: w dniu 2024-07-01

Pszczyńscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginął 50-letni rowerzysta. Wiadomo, że odpowie on również za ucieczkę z miejsca zdarzenia i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Jeszcze dzisiaj zatrzymany usłyszy zarzuty w Prokuraturze Rejonowej w Tychach.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę przed 3.00 w Kobiórze. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że kierujący audi potrącił rowerzystę, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Niestety 50-letni mieszkaniec powiatu mikołowskiego poniósł śmierć na miejscu.

Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu, policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Po niespełna trzech godzinach, w wyniku podjętych czynności, stróże prawa zatrzymali 21-latka, który, jak się okazało, kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Obecnie mundurowi, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tycach, wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności oraz przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Potrącenie rowerzysty. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia