Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Pozytywnie zakręceni nauczyciele przyjadą do Bytomia

Autor: w dniu 2023-10-25

To jedyny taki pozytywnie zakręcony Festiwal dla nauczycieli. Odbędzie się pod hasłem EduPozytywni w najbliższą sobotę, 28 października w Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu.

Przez cały dzień, nauczyciele z całej Polski będą uczestniczyli w warsztatach rozbudzania w sobie pasji,  a także chłonęli mnóstwo ciekawych inspiracji.

-Są rzeczy w polskiej edukacji, na które wpływu nie mamy. Natomiast mamy wpływ na to, co zrobimy z uczniami zostając z nimi w czterech ścianach.  Na to mamy wpływ w 100 %. A druga rzecz, mamy wpływ na to, jak my się z tym czujemy – to apropo pasji. Musimy ciągle ożywiać w sobie pasję. Ona nie jest zawsze – czasami czuje się zmęczenie i wypalenie zawodowe. Uczestnicy, którzy przyjeżdżają na nasz festiwal, wyjeżdżają z niego z dużą dawką pozytywnej energii – mówi nam Elżbieta Brol, Dyrektor Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli EduPozytywni.

W takcie trwania festiwalu nauczyciele nauczą się między innymi sztrykowania na paluszkach, grania na ukulele czy tworzenia choreografii tanecznych. Wszystko odbędzie się  już po raz czwarty w Młodzieżowym Domu Kultury, przy  ul. Powstańców Warszawskich 12 w Bytomiu. W sobotę, 28 października od 9.00 do 17.00 nauczyciele będą  uczestniczyć zarówno w warsztatach rozwoju osobistego, jak i zawodowego.

EDUPOZYTYWNI to Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, którego celem jest wspieranie nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych na każdym etapie ich zawodowej drogi. EduPozytywni uczą, ze nowoczesna edukacja nie polega tylko na nauczaniu, ale również na rozmowach, relacjach i dobrostanie wszystkich osób zaangażowanych w proces edukacyjny.