Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Jastrzębie Zdrój: Przed policją ukrył się w szafce pod telewizorem

Autor: w dniu 2024-01-02

Szafka pod telewizorem to nie jest dobre miejsce do ukrycia się przed policją. Przekonał się o tym 31-latek, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Wpadł, gdy policjanci przeszukali jego mieszkanie. Teraz najbliższy rok i 4 miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Wywiadowcy z Jastrzębia Zdroju zatrzymali 31-letniego poszukiwanego. Już od pewnego czasu ukrywał się on przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za znęcanie się. Jastrzębscy policjanci poszukiwali go na podstawie wydanego zarządzenia o doprowadzeniu do zakładu karnego, celem odbycia kary 1 roku i 4 miesięcy więzienia.

Działania prowadzone przez wywiadowców, doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. Policjanci pojechali do jednego z mieszkań na osiedlu Pionierów w Jastrzębiu-Zdroju. Kobieta, która otworzyła drzwi mieszkania, przekazała mundurowym, że mężczyzna od 3 miesięcy przebywa poza granicami kraju. Stróże prawa nie dali jednak wiary słowom partnerki poszukiwanego i za jej zgodą przeszukali mieszkanie. Skulony mężczyzna licząc, że uniknie w ten sposób więzienia, ukrył się w szafce pod telewizorem – informuje jastrzębska policja.

Mundurowi zatrzymali 31-latka, a następnie doprowadzili i osadzili w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższy rok i 4 miesiące.

Foto i źródło: Policja Jastrzębie Zdrój