Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Puchar Trzech Miast w Sport Dolinie. Dziś ostatni dzień zapisów!

Autor: w dniu 2024-01-19

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich wraz z Bytomiem i Radzionkowem wspólnie organizują zawody narciarsko-snowboardowe. Dziś ostatni dzień zapisów.

Turniej odbędzie się 21 stycznia 2024 r. na stoku narciarskim Sport Dolina w Bytomiu-Suchej Górze przy ul. Blachówka 94. Zapisy elektroniczne na zawody przyjmowane są jeszcze dziś. Udział może wziąć każdy miłośnik zjazdów na nartach i desce, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.

Celem zawodów jest popularyzacja narciarstwa rekreacyjnego, propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku oraz udział w rywalizacji o charakterze sportowym. Rozpoczęcie zawodów narciarskich planowane jest o godzinie 9.00.

Szczegółowy harmonogram zawodów przedstawia się następująco:

  • 8.00-8.45 – czynne biuro zawodów,
  • 9.00 – otwarcie zawodów,
  • 9.15 – I przejazd narciarzy, następnie II przejazd narciarzy i przejazd snowboardzistów,
  • Około 13.30 – wręczenie nagród, zakończenie zawodów.

Zapisy przyjmowane są pod tym linkiem.

Obowiązuje limit 200 uczestników, w dniu zawodów przyjmowane będą zgłoszenia do osiągnięcia limitu 200 uczestników, w przypadku wcześniejszego osiągnięcia limitu zapisy zostaną wcześniej zamknięte.

Wpisowe wynosi 40 zł od osoby (uiszczone przed dniem zawodów). W dniu zawodów wpisowe wynosi 60 zł. Wpisowe upoważnia do dwóch przejazdów w ramach zawodów oraz do korzystania ze stoku przez 4 godziny od momentu pierwszego odbicia karnetu.

Szczegółowe informacje na stronie MOSiR-u.