Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Rowerzysta uderzył w ścianę. Sprawą zajmuje się policja

Autor: w dniu 2024-05-27

Dlaczego ten mężczyzna zginął? Dlaczego doszło do wypadku? Wiele zagadnień jest niewiadomych. Zagadnieniem zajmują się śledczy pod nadzorem prokuratury. Wiadomo, że zlecona została sekcja zwłok.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku z udziałem rowerzysty, do którego doszło w weekend. Cyklista z nieustalonych przyczyn uderzył w ścianę budynku przy alei Łyska. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, jednak życia poszkodowanego nie zdołano uratować.

Rowerzysta uderzył w ścianę. Zarządzono sekcję zwłok

Wypadek wydarzył się w sobotę około godziny 21.40. Wówczas to służby ratunkowe zostały poinformowane o tym, że rowerzysta uderzył w ścianę budynku przy alei Jana Łyska w Cieszynie.
Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Niestety mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. W związku z wypadkiem policjanci wykonali niezbędne czynności procesowe, w tym przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

-Obecny na miejscu zdarzenia prokurator zarządził sekcję zwłok. Sprawę wyjaśniają pod nadzorem cieszyńskiej prokuratury policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie – informuje podkom. Krzysztof Pawlik z cieszyńskiej policji.

Policjanci apelują do kierowców i pozostałych użytkowników dróg o szczególną ostrożność podczas jazdy. Podkreślają, że nadmierna prędkość, roztargnienie na drodze, a także lekkomyślność uczestników ruchu drogowego to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych.

– Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii – apelują.

Fot. pixabay