Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ruszyło głosowanie w ramach SPI nie ŚPI

Autor: w dniu 2023-11-20

Rozpoczęło się głosowanie na artystów, którzy zaprezentowali się podczas XI Piekarskiego Przeglądu Twórczości Muzycznych SPI nie ŚPI. Chętni mogą oddać głos w mediach społecznościowych Ośrodka Kultury "Andaluzja".

Ci, którzy chcą zagłosować na wybranych przez siebie artystów, którzy wzięli udział w wydarzeniu organizowanym przez Ośrodek Kultury "Andaluzja" w Piekarach Śląskich mogą zrobić to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Organizatorzy podkreślają, by robić to jedynie pod postami zamieszczonymi przez OK "Andaluzja":

Ważne jest, że chętni do oddania głosu nie mają wiele czasu, bo samo głosowanie prowadzone jest w mediach społecznościowych tylko do 24 listopada, do godziny 15.00. O czym jeszcze należy pamiętać?

Ze względu na zgłoszenie się tylko 4 zespołów do przeglądu, wszystkie zespoły awansowały do finału na żywo.5 wybranych przez Was solistów zakwalifikuje się do finałowego występu na żywo przed jury, który będzie miał miejsce 3 grudnia 2023r. Zespół i solista, który zdobędzie najwięcej Waszych głosów otrzyma nagrodę publiczności. Zapraszamy do zapoznania się z występami Artystów i do głosowania! W postach zamieszczone są linki do wykonania przez Artystę. Są to skróty z przesłuchań na deskach OK, które miały miejsce 28.10, 08.11 oraz 10.11. W przypadku solistów jest to materiał 3 minutowy, zaś w przypadku zespołów materiał ma 9 minut. Kolejność solistów i zespołów jest zgodna z kolejnością występów na scenie w trakcie przesłuchań. Możecie oddać co najmniej jeden głos, klikając "Lubię to" lub "Super", na wybrany zespół lub solistę/kę. Jedna osoba może oddać maksymalnie 15 głosów (po 1 na każdego uczestnika) przy użyciu wyłącznie jednego konta osobistego w serwisie Facebook.com. Należy pamiętać, że głosujemy tylko na posty publikowane przez OK. Andaluzja a nie na udostępnienia!!! – czytamy w poście zamieszczonym przez OK "Andaluzja".

Do wzięcia udziału w głosowaniu zachęcił w mediach społecznościowych poseł Łukasz Ściebiorowski, który przez lata był zaangażowany i sprawował pieczę nad pracami Młodzieżowej Rady Miasta: