Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Motocykle to dla nich drugie życie. 0d 25 lat łączy ich pasja, wspólne podróże i ryk silników. W najbliższy weekend połączy ich także urodzinowy zlot. Klub Invaders MC Poland, zrzeszający motocyklistów z Bytomia, Zabrza, Tarnowskich Gór czy Rudy Śląskiej, zaprasza na zlot motocyklowy do Kokotka.

Urodzinowy zlot rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Wszystko pod naszym patronatem na terenie ośrodka wypoczynkowego w Kokotku, dzielnicy Lublińca.

-Zaczęło się klasycznie, jak u większości motocyklistów, od motorynek czy motocykli dwusuwowych. Później wiadomo była większa ekipa, powstały pierwsze zalążki klubu. Wszystko działo się w bytomskiej dzielnicy Szombierki. W 1999 roku oficjalnie założony został klub Invaders MC Poland. Od 2010 roku siedziba klubu mieści się przy ulicy Brzezińskiej w Bytomiu – mówi nam Robert Przymus, sierżant klubu Invaders MC Poland.

Obecnie w klubie jest pełne spektrum marek. Wszystkie zjadą się w najbliższy weekend do Kokotka.

-Na 25 urodziny zapraszamy wszystkich. Gościć będziemy zaprzyjaźnione kluby i niezrzeszonych motocyklistów. Także pasjonaci motorów mogą czuć się zaproszeni. Zlot to przede wszystkim motocykle i muzyka. Gwiazdą imprezy będzie niekwestionowana legenda polskiego hard rocka – zespół ILLUSION – dodaje Robert Przymus