Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Salon Tesli otwiera się dziś w Katowicach

Autor: w dniu 2023-05-20

Drugi w Polsce salon Tesli powstał w Libero Katowice. To wyjątkowa i nowoczesna koncepcja odchodząca od ram typowego, wielkopowierzchniowego salonu samochodowego. W środku nie tylko obejrzymy te niesamowite samochody, ale również umówimy się na jazdę próbną… To kolejny krok wytyczającej trendy marki Elona Muska – i to w samym sercu Śląska, w Libero Katowice.

Wielkie otwarcie salonu odbędzie się dziś, 20 maja, o godzinie 18:00. Klienci Libero Katowice będą mogli w tym czasie obejrzeć najnowsze modele tej marki, takie jak Model 3, Y, S lub X (w tym w najnowszym kolorze Midnight Cherry Red) i umówić się na jazdy testowe.

Salon Tesli w Katowicach. Co przygotowano dla gości?

W trakcie wydarzenia będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy Tesla i posłuchać interesujących ciekawostek o tym, jakie możliwości oferuje ten jeden z najbardziej innowacyjnych producentów aut elektrycznych. Showroom zlokalizowany jest na poziomie "0" galerii.

– Libero Katowice od samego początku jest przyjazne elektromobilności, dlatego wybór naszej galerii na lokalizację drugiego w Polsce, flagowego salonu marki Tesla to dla nas ogromne wyróżnienie. To jednocześnie potwierdzenie wysokiej pozycji Libero Katowice na rynku i dowód stale rosnącego potencjału naszej galerii. W Libero stawiamy na nowoczesność i z entuzjazmem podchodzimy do wszelkich nowinek technologicznych. Jesteśmy przekonani, że obecność światowej marki Tesla w Libero Katowice pomoże w popularyzacji tego ekologicznego transportu przyszłości – mówi Tomasz Domoń, Dyrektor Regionalny odpowiedzialny za komercjalizację Libero Katowice.

Showroom Tesli w Libero Katowice to drugie takie miejsce w Polsce, w którym stacjonarnie można złożyć zamówienie na te pojazdy. Marka Tesla, której właścicielem jest wizjoner Elon Musk, produkuje wyłącznie samochody elektryczne. Tym samym we współczesnym świecie stała się ikoną elektromobilności i synonimem nowoczesności. Od 2012 roku szturmem zdobywa światowy rynek motoryzacyjny, będąc największym na świecie producentem pojazdów tego typu i wyznaczając trendy w rozwoju. Samochody Tesli znane są z zaawansowanych rozwiązań technologicznych, takich jak możliwość autonomicznej jazdy, daleki zasięg akumulatorów, licznych systemów bezpieczeństwa czy niesamowitego przyśpieszenia.

– Współpraca z Libero Katowice oparta jest o wysokie standardy. Długo poszukiwaliśmy ciekawego i oryginalnego miejsca na lokalizacje salonu. Obiekt musiał spełnić określone wymagania i oferować dogodną lokację, umożliwiającą rozwój nowego showroomu. Niewątpliwie Libero spełniło nasze oczekiwania i umożliwiło nam dogodne miejsce na sukcesywny rozwójmówi Bartosz Gorzoch, Store Manager Tesla.

Tesla w Libero Katowice to kolejny krok w kierunku elektromobilności – i krok w kierunku zielonej, ekologicznej przyszłości. Nowy salon znacząco umacnia również szeroko pojętą ofertę Libero w zakresie nowoczesnych technologii, multimediów i elektroniki, wśród takich marek jak Apple, Samsung, Sony, Media Markt czy Euro RTV.

Na wydarzenie warto zarejestrować się przez formularz online: https://www.tesla.com/pl_pl/event/opening-katowice

Fot. mat pras. Libero Katowice