Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Schował się pod food truckiem! Myślał, że jest niewidzialny

Autor: w dniu 2023-03-16

Chciał się schować pod food truckiem, nie wyszło. Policjanci z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Aby uniknąć zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego, mężczyzna uciekał przed policjantami i schował się pod foodtruckiem na katowickim rynku.

Mężczyzna został już osadzony w zakładzie penitencjarnym, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Policjanci z NGW OPP w Katowicach, wspomagali katowickich mundurowych. Po zmroku na Alei Korfantego zauważyli mężczyznę, który nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i przeszedł przez jezdnie na czerwonym świetle. Kiedy podeszli do niego, by go wylegitymować… mężczyzna zaczął uciekać.

Pobiegł w stronę mobilnych punktów gastronomicznych, które były ustawione na katowickim rynku. Tam postanowił się ukryć pod jednym z foodtrucków. Kryjówka okazała się za słaba. 

Mężczyzna uciekał, gdyż był poszukiwany od grudnia 2022 roku przez Sąd Rejonowy w Gliwicach. 24-letni mieszkanie Mysłowic został już osadzony w zakładzie penitencjarnym, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy za przestępstwo popełnione w 2021 roku. Mężczyzna został również ukarany dwoma mandatami karnymi o łącznej kwocie 700  za przejście na czerwonym świetle, a także za niestosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów.

Źródło: Policja Katowice