Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Senior przepadł bez śladu, do akcji ruszyli policjanci

Autor: w dniu 2024-02-04

Senior przepadł bez śladu. Jego bliscy powiadomili policję, a funkcjonariusze przystąpili do akcji.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego sosnowieckiej policji otrzymali informację o zaginionym seniorze. 87-letni mężczyzna wyszedł z domu kilka godzin wcześniej i przepadł bez śladu.

Senior przepadł bez śladu. Sytuacja była poważna

Funkcjonariusze podkreślają, że gdy zaginie człowiek potrzebujący pomocy, czasami każda minuta jest na wagę złota. Jest to szczególnie istotne teraz, gdy temperatury spadają często poniżej zera i nie trudno o szybkie wychłodzenie.

Z czasem liczyli się policjanci wydziału kryminalnego sosnowieckiej komendy, którzy otrzymali informację o zaginięciu 87-letniego mężczyzny od zmartwionej rodziny. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna wyszedł kilka godzin wcześniej do sklepu i nie wrócił do domu. Zaniepokojeni członkowie rodziny postanowili poprosić policjantów o pomoc, szczególnie, że zaginiony, z uwagi na wiek i stan zdrowia, potrzebował pomocy. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania seniora.

Dzięki szybko podjętym działaniom najprawdopodobniej uniknięto tragedii – starszy mężczyzna został odnaleziony przez policjantów w zaroślach niedaleko domu. Senior potrzebował pomocy – po tym, jak upadł, nie był w stanie samodzielnie się podnieść i wrócić do domu. Gdy usłyszał poszukujących ludzi, zaczął wołać o pomoc. Policjanci, którzy odnaleźli seniora, wezwali pogotowie ratunkowe, które udzieliło mu pomocy medycznej. Tym samym cała sprawa zakończyła się szczęśliwie.