Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Siemianowski o meczach na Stadionie Śląskim: Jaka publiczność? Planujemy na 30 tysięcy. Myślimy, że jest to realne

Autor: w dniu 2023-09-05

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o kondycji Ruchu Chorzów, dofinansowaniu na rzecz budowy stadionu, różnicach pomiędzy Stadionem Śląskim a obiektem Piasta Gliwice, meczu z Górnikiem Zabrze i polskiej reprezentacji.

-Jeszcze dwa mecze. Gramy z Rakowem i Pogonią i potem przechodzimy, 28 października, na Stadion Śląski i zaczynamy meczem ze Śląskiem Wrocław. Jaka publiczność? Planujemy na 30 tysięcy. Myślimy, że jest to realne – mówi na temat najbliższych meczach na stadionie Piasta Gliwice i późniejszych – już na Stadionie Śląskim – gość dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

Wśród tematów poruszanych podczas dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę był również ten dotyczący dofinansowania na rzecz budowy stadionu. -Na razie wszystko jest na dobrej drodze. Trzeba uzbroić się w cierpliwość – mówi prezes Siemianowski.