Teraz gramy:

Title

Artist
Background

„Zacisze Kobiet” już niebawem w Piekarach Śląskich

Autor: w dniu 2023-09-05

Panie, które szukają planów na sobotnie popołudnie i chciałyby wybrać się na film, mają ku temu okazję. Kino Zacisze organizuje "Zacisze Kobiet". 

Już 9 września o godzinie 16:30 rozpocznie się kolejna edycja "Zacisza Kobiet", czyli wydarzenia filmowego dedykowanego dla Pań.

"Zacisze Kobiet" w kinie Zacisze w Piekarach Śląskich

"Zacisze Kobiet" to cykliczne wydarzenie realizowane w piekarskim kinie z myślą o damskiej widowni. Organizatorzy przygotowali dla gości prezenty i niespodzianki. Na godzinę 16:30 zaplanowano rozpoczęcie wydarzenia i prezentację instytucji zaangażowanych w jego organizację, a z kolei o 17.30 przedpremierowy pokaz filmu "Teściowie 2", o czym opowiada ta historia? Poniżej zapowiedź:

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski. Co wydarzy się w trakcie trzydniowego pobytu w nadmorskim hotelu? Teściowie znowu rozbawią do łez i zmuszą do refleksji. W obsadzie ponownie znaleźli się Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Adam Woronowicz oraz Ewa Dałkowska. Dołączyli do nich Eryk Kulm jr oraz Andrzej Zieliński. Za reżyserię "Teściów 2" odpowiada Kalina Alabrudzińska.

Więcej informacji: https://www.kinozacisze.pl/zacisze-kobiet/