Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Siemianowski o stadionie Ruchu Chorzów: Władze Chorzowa są umówione z panem ministrem. Myślę, że wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach, tygodniach

Autor: w dniu 2024-01-15

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o pieniądzach na stadion Ruchu Chorzów.

-Władze Chorzowa są umówione z panem ministrem. Myślę, że wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach, tygodniach – mówi na temat budowy nowego stadionu Ruchu Chorzów gość dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów. -Najważniejsze jest, żeby ponad podziałami patrzeć na problem społeczny, bo to jest najważniejsze w tej kwestii, trzeba dalej się tego trzymać. Dopóki nie ma jeszcze decyzji ostatecznej, negatywnej, trzeba wierzyć, że potoczy się wszystko według scenariusza, który miał być i wszyscy mogą się przy tym ogrzać, bo to nie tylko stadion Ruchu, ale też Górnika i Rakowa Częstochowa – dodaje w dalszej części dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę.