Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Śmiertelny wypadek na DK-48. Nie żyje mieszkanka regionu

Autor: w dniu 2023-07-30

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś na DK-48 w miejscowości Chrustne. Ford kierowany przez 76-letniego mieszkańca województwa śląskiego uderzył w drzewo. Zginęła jedna osoba.  

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 8:00 na drodze krajowej numer 48 w miejscowości Chrustne w województwie lubelskim. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy będących na miejscu zdarzenia wynika, że Ford kierowany przez 76-letniego mieszkańca woj. śląskiego poruszał się w kierunku Moszczanki. Zjechał z drogi i uderzył  prawym bokiem pojazdu w drzewo.

W wyniku zdarzenia zarówno kierujący, jak i dwójka pasażerów w wieku 53 lat trafili do szpitala z obrażeniami ciała. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej w szpitalu zmarła 53-latka, również mieszkanka woj. śląskiego.

Fot. KPP Ryki

Policjanci wyjaśniają teraz, jak informuje aspirant Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Policji Lubelskiej, szczegółowe okoliczności tego śmiertelnego wypadku.

"Pamiętajmy także, że brak zrozumienia i wzajemnego szacunku to kolejny niekorzystny czynnik wpływający na bezpieczeństwo uczestników ruchu.  Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu" – przypomina.