Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Śmiertelny wypadek w centrum miasta. Sprawca był pijany

Autor: w dniu 2022-12-26

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dziś popołudniu na terenie Częstochowy. Potrącony został tam 66-letni mężczyzna. Sprawca, jak się okazało, by pijany.

Do tragedii na ulicy Bohaterów Katynia, jak przekazuje portal kłobucka.pl, który podał tę informację jako pierwszy, doszło dziś w godzinach popołudniowych. Policja zdradza szczegółowe okoliczności.
Zdarzenie odnotowano, jak podaje w rozmowie z serwisem kłobucka.pl oficer prasowy częstochowskiej policji, o godzinie 17.15. 33-kierowca poruszał się ulicą Bohaterów Katynia w Częstochowie. Potrącił wówczas, w rejonie znajdującego się tam kościoła, w siadającego do samochodu marki Ford 66-letniego mężczyznę. Był on kierowcą tego pojazdu, ale zatrzymał się na chwilę, wysiadł z niego, a do potrącenia doszło, gdy chciał ponownie wsiąść do środka. Poszkodowanego, mimo udzielonej mu pomocy, nie zdołano uratować. 33-letni sprawca, który prowadził pod wpływem alkoholu auto marki Peugeot, porzucił je i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Ostatecznie został jednak schwytany przez częstochowskich policjantów. Wszczęto postępowanie, nadzorowane przez prokuratora, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia.
Źródło: kłobucka.pl