Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Śmiertelny wypadek w Częstochowie. Kierowca nic nie pamięta

Autor: w dniu 2022-12-27

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj na terenie Częstochowy, gdzie zginął 66-letni mężczyzna.

Wczoraj przy ul. Bohaterów Katynia w Częstochowie doszło do tragicznego wypadku drogowego. 33-letni nietrzeźwy kierujący Peugeotem potrącił 66-letniego mężczyznę. Niestety poszkodowany zginął na miejscu. Śledczy pod nadzorem częstochowskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Śmiertelny wypadek w Częstochowie. Wyjaśniają okoliczności

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.15 w Częstochowie przy ulicy Bohaterów Katynia. Wstępne ustalenia wskazują, że 33-letni mężczyzna kierując Peugeotem najechał na 66-letniego pieszego, który stał za zaparkowanym na pasie ruchu Fordem. W wyniku odniesionych obrażeń 66-latek zginął na miejscu. Sprawca zbiegł z miejsca wypadku pieszo, jednak już po chwili został zatrzymany przez policjantów w miejscu zamieszkania. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje, wykonywane będą z nim dalsze czynności procesowe. Przeprowadzona zostanie także sekcja zwłok ofiary, choć na tę chwilę jej data nie jest znana.
Źródło i zdjęcie: KMP Częstochowa