Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Spacer farmera, kartofle z ogniska i wielkie gazowanie! Zbliża się II Śląski Zlot Ciągników

Autor: w dniu 2024-06-13

To będzie jedna z bardziej oryginalnych imprez w naszym regionie. W najbliższy weekend w Kamieńcu, w gminie Zbrosławice odbędzie się II Ślaski Zlot Ciągników.

Do Parku nad Dramą zjedzie się kilkadziesiąt rolniczych pojazdów. Wszystkie połączy jedna marka, wielkie gazowanie, spektakularny pokaz oświetlenia – a na zakończenie widowiskowa parada.

-Spotkaliśmy się jako pasjonaci i jako pasjonaci zorganizujemy II Śląski Zlot Ciągników John Deere. Przede wszystkim jesteśmy gminą rolniczą, stąd pomysł organizacji imprezy. Królują też u nas ciągniki John Deere. Na wydarzenie wstęp jest wolny. Każdy może przyjechać i skorzystać z przygotowanych atrakcji. Ciągniki będą starsze, nowe a nawet stuningowane. Będzie można wejść do środka, przejechać się, porozmawiać z właścicielami. Najstarszy ciągnik będzie z 1939 roku – warto zobaczyć – przekonują organizatorzy wydarzenia ze Stowarzyszenia Miłośników Techniki Rolnictwa Złoty Jeleń.

II Śląski Zlot Ciągników odbędzie się w Parku nad Dramą w Kamieńcu. Początek imprezy w sobotę około godziny 16.00, zakończenie w niedzielę po 14.00. Przyjść może każdy. Zaplanowano koncerty, atrakcje dla dzieci, konkurencje sportowe np. spacer farmera. Będą też kartofle… prawie jak z ogniska. A to wszystko pod naszym patronatem.