Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Spacer środkiem drogi był złym pomysłem. Mężczyzna w areszcie

Autor: w dniu 2023-12-04

Spacerowanie środkiem drogi jest fatalnym pomysłem. Zupełnie zapomnieli o tym trzej mężczyźni, których spacer nie umknął uwadze obserwatorów. Okazało się, że jeden z nich powinien znaleźć się w areszcie. Tak też się stało.

Wieczorny spacer środkiem drogi w centrum miasta pewnie na długo pozostanie w pamięci 44-letniego mieszkańca Tarnowskich Gór. Okazało się, że jest on poszukiwany. Zgłoszenie o trzech wędrujących środkiem drogi mężczyznach wpłynęło do dyżurnego w sobotę po 18.00.

Na miejsce wysłano policjantów, którzy potwierdzili zgłoszenie. Spacerującymi ulicą Legionów okazali się tarnogórzanie w wieku 44, 46 i 51 lat. Za samo wykroczenie, jakim było łamanie obowiązku korzystania z chodnika, zostali jedynie pouczeni. Najmłodszy z nich nie poszedł dalej z kolegami, a pojechał prosto na komendę.

Okazało się, że 44-latka od 22 listopada tego roku poszukiwał tarnogórski sąd. Chodziło o karę pozbawienia wolności za rozbój. Po nocy za policyjnym kratami trafił prosto do aresztu, gdzie spędzi rok i dwa miesiące.