Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Spędza życie na wózku. Możesz przekazać Łukaszowi 1,5% podatku

Autor: w dniu 2024-01-24

Łukasz porusza się na wózku inwalidzkim. Rytm jego życia wyznaczają wizyty u rehabilitantów i lekarzy. Nie prosi o wiele. Apeluje o podarowanie mu 1,5% podatku. 

Na co dzień nie brakuje w naszym otoczeniu osób wymagających wsparcia. Każda poraniona przez życie niepełnosprawna osoba liczy na drobny gest i otwarte serca. Tak samo jest w przypadku Łukasza.

Łukasz prosi o wsparcie

Brat Łukasza informuje, że "doznał niesprawiedliwości i los rozdał mu ciężką kartę – życie na wózku". Dlatego okres rozliczeń deklaracji PIT jest, jak zaznacza, bardzo ważny dla całej rodziny. Apeluje równocześnie o pomoc:

-Jeżeli możesz i chciałbyś pomóc Łukaszowi, przekaż proszę 1,5% na Jego leczenie i realizację prostych marzeń – walkę o samodzielność oraz poprawę komfortu życia. Uzbierane środki w pełni przeznaczymy na kosztowne rehabilitacje, prywatne konsultacje medyczne, leki – no i oczywiście spełnianie pasji sportowych Łukasza, zagorzałego kibica Górnika Zabrze – przybliża cele przyświecające Łukaszowi jego brat.

Łukasz całe życie spędza na wózku #RadioPiekaryPomaga

Dziękuje równocześnie za pomoc udzieloną w ostatnich latach. Podaje też, w imieniu brata, kilka praktycznych uwag. Co należy zrobić, by pomóc?

1. W formularzu PIT musisz wpisać numer: KRS 0000037904.

2. W rubryce "Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%" wpisz : "7211 Łukasz Sudoł"

3. Koniecznie zaznacz rubrykę "wyrażam zgodę".