Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Sweettargi, czyli najsłodsze w Polsce targi odbędą się w Katowicach

Autor: w dniu 2024-03-15

3 dni atrakcji, kilkuset wystawców, warsztaty, pokazy i specjalistyczne szkolenia. Wszystko od jutra do poniedziałku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Właśnie tam zaplanowano najsłodsze w Polsce targi – Sweettargi.

Targi Cukiernicze, Piekarskie i Lodziarskie Sweettargi to największe wydarzenie branżowe na południu Polski, gromadzące co roku ponad 7 tysięcy zwiedzających z kraju i zagranicy. Kilkuset wystawców prezentuje maszyny, komponenty i wyroby gotowe, prowadząc ponadto specjalistyczne szkolenia, warsztaty i pokazy innowacji z branży. Targi są dla producentów i rzemieślników unikalną okazją do wymiany doświadczeń oraz pozyskania nowych rozwiązań. Impreza od lat utrzymuje wysoki poziom merytoryczny – zapraszając do współpracy mistrzów cukiernictwa, piekarnictwa i lodziarstwa, a także szkoły zawodowe.

 

Sweettargi kiedy?

 

16 MARCA 2024 | 10:00 – 17:00

17 MARCA 2024 | 10:00 – 17:00

18 MARCA 2024 | 10:00 – 16:00

 

Sweettargi to idealne miejsce dla profesjonalistów, firm produkcyjnych, dystrybutorów sprzętu i komponentów, właścicieli cukierni, piekarni i lodziarni oraz dla firm szukających nowych partnerów biznesowych w branży cukierniczej, piekarniczej i lodziarskiej. Sweettargi stanowią również niezrównane źródło inspiracji i wiedzy dla zwiedzających. Różnorodne warsztaty, pokazy i debaty, które pozwalają rozwijać umiejętności i poszerzać horyzonty.