Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Syn miał zamordować i poćwiartować własnego ojca! Zwłoki znaleziono w jednej z katowickich piwnic

Autor: w dniu 2022-12-21

Syn zamordował a następnie poćwiartował zwłoki ojca?! Dwa dni temu 37-letni mieszkaniec Katowic zgłosił na policji zaginięcie swojego ojca. Policjanci ruszyli na poszukiwania. Dziś okazuje się, że znaleziono zwłoki 62-latka! Poćwiartowane zwłoki!

Jak informuje katowicka policja – zwłoki mężczyzny zostały znalezione w jednym z katowickich bloków. Dokładniej w piwnicy.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny, dziś okazuje się, że syn – miał nie tylko zamordować swego ojca, ale też poćwiartować jego zwłoki.

Znaleziono je w piwnicy jednego z bloków, były zapakowane w worki foliowe. Policja nie informuje, co syn ofiary planował z ciałem ojca zrobić.

-Dzisiaj w godzinach przedpopołudniowych policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach znaleźli zwłoki 62-letniego mężczyzny. Na miejscu dalej wykonywane są czynności procesowe z udziałem Prokuratury Rejonowej Katowice-Północ. W związku z tym zdarzeniem zatrzymano 37-letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Wełnowiec – mówi podkom. Łukasz Kloc z katowickiej policji.

Na tę chwilę policja, dla dobra śledztwa, nie zdradza szczegółów. Wiadomo, że syn miał w trakcie przesłuchania przyznać się do morderstwa.

Źródło: Policja Katowice