Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Szereg zdarzeń w Jaworznie. Ucierpiał 7-letni chłopiec

Autor: w dniu 2024-01-18

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dziś przy ul. Nauczycielskiej w Jaworznie, gdzie 45-letnia kierująca renault nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze. W wyniku hamowania wpadła w poślizg i uderzyła w pobliskie ogrodzenie i garaż. Ponadto, w wyniku zdarzenia poszkodowany został 7-letni chłopiec idący po chodniku do szkoły. Dziś rano na tej ulicy doszło również do 3 kolizji. Policja kolejny raz apeluje o ostrożność i rozwagę!

Dziś rano na ulicy Nauczycielskiej w Jaworznie, z uwagi na śliską nawierzchnię, niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze oraz niezachowanie odległości między pojazdami doszło do 3 kolizji drogowych.

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło tuż po kolizjach. 45-letnia kierująca osobowym Renault w wyniku niedostosowania prędkości w trakcie hamowania wpadła w poślizg i chcąc uniknąć zderzenia z pojazdami stojącymi przed nią, skręciła w bok, po czym uderzyła w ogrodzenie, garaż oraz bokiem pojazdu najechała na 7-letniego chłopca idącego po chodniku do szkoły. Dziecko doznało powierzchownych obrażeń głowy i nóg. 7-latek został przewieziony do szpitala celem wykonania badań.

Policja cały czas apeluje do kierowców o ostrożność i rozwagę. Zima bardzo niekorzystnie wpływa na warunki panujące na drodze. Wciąż zmieniająca się aura powoduje, że kierowcy zapominają o tym, aby swoją jazdę dostosować do aktualnie panujących warunków.