Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy!

Autor: w dniu 2023-08-22

Piekarska ekipa szlachetnej paczki potrzebuje wolontariuszy! By znaleźć się w tym gronie, wystarczy wejść na stronę internetową tej inicjatywy i wypełnić stosowny formularz.  

Jak stać się wolontariuszem Szlachetnej Paczki? To proste. Wejdź na stronę: Zmieniamy Świat na Dobre, wypełnij krótki formularz, poczekaj na kontakt ze strony rekrutera i możesz działać na rzecz potrzebujących! To ważne działanie.

Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy!

Wolontariusze pomagają rodzinom w potrzebie. Wspierają tych, którzy mają trudniej. Szukają rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc, a Szlachetna Paczka tworzy rozwiązania, dzięki którym konkretny człowiek może pomagać konkretnemu człowiekowi, zmagającemu się z trudnościami.
Wolontariat w Szlachetnej Paczce to propozycja dla tych, którzy nie godzą się na obojętność wobec najbardziej potrzebujących. Szlachetna Paczka to dostrzeżenie osób, których nie zauważa nikt inny. Dołącz do wolontariatu w Paczce i doświadcz satysfakcji oraz poczucia wpływu na losy wielu osób w potrzebie! Chcesz zostać wolontariuszem? Kliknij TUTAJ i poznaj szczegóły.

Szlachetna Paczka działa w Polsce od 2001 roku i po raz kolejny zaprasza do współpracy.