Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Tanio już było. Agora Bytom wprowadza nowy cennik za parkowanie

Autor: w dniu 2024-02-01

Agora Bytom podała informacje o zmianach w cenniku. Już od dziś płacimy więcej za postój, zatem każdy, kto pozostawi swoje auto na parkingu dłużej niż godzinę, musi otworzyć portfel, niezależnie od dnia tygodnia.

Informacja dotycząca zmian w cenniku została opublikowana w mediach społecznościowych i na stronie internetowej Agory Bytom. Centrum handlowe tłumaczy się dbałością o dobro klientów, podkreślając, że najważniejszy jest ich komfort.

Zgodnie z nowym cennikiem w dniach od poniedziałku do piątku pierwsza godzina jest bezpłatna, druga kosztuje złotówkę, zaś trzecia i każda kolejna – 3 zł. Jak kształtuje się cennik w weekend? W soboty i niedziele: pierwsza godzina – 0 zł, każda kolejna godzina – 1 zł. Bez zmian pozostają jedynie abonamenty parkingowe.

Na stronie Agory Bytom czytamy, że 4 godziny bezpłatne obowiązują dla klientów Cinema City, Fabryki Formy i Profilingua, dwie bezpłatne godziny są dla klientów Pin-Up! oraz 2 godziny 15 min bezpłatne dla klientów Lulu Kraina Odkrywcy (przy wykupieniu karnetu bez limitu).

Szczegóły opisano TUTAJ.