Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Szalone lata 90 -te powrócą do świerklanieckiego parku. Wszystko za sprawą Stowarzyszenia Wrazidlok, które przygotowuje kolejne widowisko mappingowe na fasadzie Pałacu Kawalera. Tym razem będzie to teledysk do utworu " W taką ciszę".

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 6 maja o godzinie 18.30.

-Kulminacją wydarzenia będzie pokaz  pierwszego w Polsce, stacjonarnego teledysku mappingowego do utworu "W taką ciszę" zespołu UNIVERSE. Mapping ozdobi fasadę Pałacu Kawalera w Świerklańcu. Od najbliższej soboty, codziennie pół godziny po zachodzie słońca, wyświetlany będzie mapping  pt.: "Miłość Blanki i Guida" oraz wspomniany teledysk – zapowiada Łukasz Zimnoch, prezes Stowarzyszenia Wrazidlok.

Pokaz mappingowy w najbliższą sobotę zaplanowano około godziny 20.30. Wcześniej będzie możliwość zwiedzania Palcu Kawalera z przewodnikiem i wspólnego śpiewania utworów zespołu UNIVERSE – co ważne, w strojach z lat 90-tych! Stylowe fryzury, jeansy z wysokim stanem, koszulki z nadrukiem i ortalionowe dresy – mile widziane!

Plan wydarzenia 6 maja

18.30 zwiedzanie wnętrz Pałacu Kawalera z przewodnikiem

19.30 – Świerklaniecki śpiewaniec – w wykonaniu Teresy i Waldemara, Oleny Zaiets i Bartka Zięciny. Na zakończenie pokaz teledysku mappingowego "W taką ciszę".