Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Tlenek węgla w Chorzowie. W szpitalu cztery osoby

Autor: w dniu 2023-02-15

Ulatniający się czad wielokrotnie w ostatnim czasie przyczynił się do tego, że konieczna była hospitalizacja osób poszkodowanych. Tak samo było w Chorzowie. 

Zgłoszenie dotyczące tlenku węgla ulatniającego się w nieruchomości przy ulicy Zamenhofa w Chorzowie wpłynęło do służb wczoraj – przed godziną 21.00. Śmiertelnie groźnym gazem podtruła się czteroosobowa rodzina zamieszkująca jedno z mieszkań budynku wielorodzinnego. Do szpitala na badania trafiły dwie dorosłe osoby i dwójka nastolatków w wieku 14 i 15 lat.

-W Chorzowie, przy ulicy Zamenhofa, w jednym z mieszkań, chłopiec (lat 15) podtruł się tlenkiem węgla podczas kąpieli. Prawdopodobnym źródłem tlenku węgla był przepływowy podgrzewacz wody znajdujący się w łazience – mówi rzecznik prasowy Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. mł. bryg. Aneta Gołębiowska

Tlenek węgla w Chorzowie

Zdarzenie, które miło miejsce przy ulicy Zamenhofa to kolejne takie w Chorzowie w ostatnim czasie. Tydzień temu czadem podtruła się trzyosobowa rodzina – matka i dwie córki w wieku 11 i 13 lat.