Teraz gramy:

Title

Artist
Background

To było spotkanie poszukiwanych. Przerwali je policjanci

Autor: w dniu 2023-02-27

Mieszkaniec Tarnowskich Gór wszedł w konflikt z prawem. Razem z nim były dwie inne osoby, które również miały coś na sumieniu. Wszyscy sądzili, że unikną kary.

Wywiadowcy tarnogórskiej policji zatrzymali 35-letniego mieszkańca Tarnowskich Gór poszukiwanego 3 listami gończymi. Mężczyzna, widząc nadchodzących policjantów, zabarykadował się w mieszkaniu. Razem z nim przebywali jego znajomi, którzy również próbowali uniknąć odsiadki.

Spotkanie poszukiwanych. Trzech w jednym mieszkaniu

W ubiegły czwartek tarnogórscy wywiadowcy namierzyli poszukiwanego mężczyznę, który starał się uniknąć kary. Około godziny 17:00 udali się na osiedle Przyjaźń, gdzie miał przebywać 35-latek, za którym sądy wystawiły aż 3 listy gończe. Gdy stróże prawa weszli na klatkę schodową, zauważyli, jak grupa osób na ich widok, ruszyła w kierunku jednego z mieszkań. Jaki był powód ucieczki? Strach przed karą. Osoby uciekające przed policją sądziły, że dobrym pomysłem będzie zabarykadowanie się w mieszkaniu.

Rozmowa nie przyniosła skutku

Rozmowa przez zamknięte drzwi nie przyniosła oczekiwanego efektu, więc mundurowi musieli siłą dostać się do wnętrza lokalu. Były tam trzy osoby. Szybko okazało się, że dwaj mężczyźni i kobieta są poszukiwani. Oprócz 35-latka, zatrzymany został 23-letni mężczyzna oraz 26-latka z Tarnowskich Gór. 23-latek, wiedząc, że za chwilę trafi za kraty, próbował stawiać opór, więc musiał zostać obezwładniony. Wszyscy poszukiwani trafili do policyjnej celi, gdzie spędzili noc. Nazajutrz zostali przetransportowani tam, gdzie będą odsiadywać swoje wyroki. Ponadto 35-latek odpowie za posiadanie amfetaminy, którą policjanci znaleźli podczas przeszukania.

Źródło: KPP Tarnowskie Góry