Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Tragedia w drodze do przedszkola. Nie żyją 4-latka i jej mama

Autor: w dniu 2023-01-18

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy pozbawił życia 27-letnią kobietę i jej 4-letnią córeczkę. Zginęły pod kołami samochodu. Jego kierowca najpewniej ścigał się z innym zmotoryzowanym. 

27-letnia Justyna i 4-letnia Lena szły Scott Hall Road w miejscowości Leeds na północy Wielkiej Brytanii. Były w drodze do przedszkola, kiedy uderzył w nie rozpędzony samochód osobowy. Obie zginęły.

Tragedia w drodze do przedszkola

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 16 stycznia. Gdy szły chodnikiem, uderzyło w nie rozpędzone, białe Audi TTRS. Policjanci z West Yorkshire informują, że samochód poruszał się w niedużej odległości od BMW 135i, co sprawia, iż przypuszczają, że piesze stały się ofiarą wyścigu ulicznego.

W związku z wypadkiem aresztowano trzy osoby. Dwaj mężczyźni w wieku 26 i 34 lat zostali aresztowani. Przedstawiono im zarzut spowodowania śmierci dwóch osób wskutek niebezpiecznej jazdy. Aresztowana została też, pod zarzutem pomagania sprawcy, 65-letnia kobieta. Została jednak, jak informuje BBC, zwolniona do domu za kaucją.

Policja poszukuje świadków zdarzenia.


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.