Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Tragiczny wypadek w Bieruniu. Zginął kierowca auta

Autor: w dniu 2023-04-09

Śmiertelny wypadek drogowy w Bieruniu odnotowano w trakcie trwających Świąt Wielkanocnych na jednej z dróg Bierunia. Życie stracił kierowca samochodu osobowego, który rozbił się o drzewo.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 8 kwietnia około godziny 12:00 na ulicy Turystycznej w Bieruniu. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący osobowym mercedesem, wyprzedzając ciąg aut, zderzył się z jednym z nich, w wyniku czego utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku doznanych obrażeń 36-letni kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Fot. KPP Bieruń

Tragiczny wypadek w Bieruniu. Kolejny apel policji

Droga DW 931, na odcinku gdzie doszło do wypadku, przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Bieruńscy śledczy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach, będą teraz ustalali przyczyny i dokładne okoliczności tego wypadku.

"Apelujemy do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę. Przestrzegamy przed przekraczaniem dozwolonych prędkości zarówno w terenie zabudowanym, jak i poza nim. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego" – zwracają się do kierowców policjanci.