Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Tragiczny wypadek w Kiczycach. Nie żyje motocyklista

Autor: w dniu 2024-06-19

Policjanci ustalają przyczyny wczorajszego wypadku, do którego doszło w Kiczycach w powiecie cieszyńskim. Motocyklista z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w słup. Niestety, pomimo walki ratowników o jego życie, mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Ten tragiczny wypadek miał miejsce wczoraj, przed godziną 17 w Kiczycach na ulicy Pierścieckiej. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują na to, że kierujący motocyklem 53-letni mieszkaniec skoczowskiej gminy, jadąc od strony Skoczowa, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w słup. Niestety poszkodowany mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe – zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz ślady, przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli motocykl, celem ustalenia, czy nie wystąpiły okoliczności, które mogła bezpośrednio wpłynąć na wypadek. Przyczyny wypadku wyjaśniać będą mundurowi wydziału kryminalnego cieszyńskiej komendy – informuje cieszyńska policja.

Foto i źródło: Policja Pszczyna