Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Trwa projekt „Pomagam Mikołajowi”. Są jeszcze marzenia do spełnienia!

Autor: w dniu 2023-11-24

Fundacja "Uskrzydlić marzenia" z siedzibą w Sosnowcu działa na rzecz tych, którzy potrzebują rehabilitacji i psychoterapii. Realizuje też szereg innych zadań na rzecz potrzebujących. Jednym z nich jest projekt "Pomagam Mikołajowi".

Obecnie Fundacja "Uskrzydlić marzenia" jest w trakcie realizacji zadania pod nazwą "Pomagam Mikołajowi". Czwarta edycja zapoczątkowana została 7 listopada, o czym poinformowano w mediach społecznościowych.

"Fundacja Uskrzydlić Marzenia po raz kolejny, jest tym Mikołajem i będzie nam bardzo miło, jeśli dołączycie do nas i założycie różową czapkę" – zachęca fundacja w opublikowanym poście.

Tym razem pomocą objęte zostały 3 Domy Dziecka CAPOW Sarnów, 2 Ośrodki Interwencji Kryzysowej i Dom Samotnej Matki i dziecka w Sosnowcu. Co należy zrobić, by pomóc w realizacji tego zadania? "Jeśli chcesz wziąć udział w akcji, wystarczy wybrać numer listu dziecka, które chcesz obdarować" – informuje fundacja.

Szczegóły opisane zostały w poście, który widać poniżej:

Obecnie do zrealizowania jest, jak informuje Agnieszka Mazurek, 10 listów. Zakupione prezenty należy dostarczyć – w godzinach 8.00-16.00 – do Biura Fundacji Uskrzydlić Marzenia, której siedziba mieści się przy ulicy Mireckiego 15 w Sosnowcu lub recepcji Akademii Wyobraźni KAJUNE przy ulicy Trznadla 1 w Czeladzi (w godzinach 15.30-20.00).

Fot. pixabay