Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Trwają poszukiwania Artura Kołodziejczyka

Autor: w dniu 2023-01-10

Policjanci z chorzowskiej komendy w dalszym ciągu poszukują zaginionego Artura Kołodziejczyka. W miniony czwartek wraz z innymi służbami przeszukiwali teren Rudy Śląskiej. 

10 grudnia 2022 roku zaginął mieszkaniec Chorzowa Artur Kołodziejczyk. Ostatni raz był widziany w jednej z dzielnic Rudy Śląskiej, od tego czasu nie kontaktował się z rodziną.

Poszukiwania Artura Kołodziejczyka

Chorzowscy kryminalni prowadzą wszystkie niezbędne działania, by odnaleźć zaginionego w grudniu mężczyznę. Poszukiwania trwają przy udziale policjantów z katowickiego oddziału prewencji oraz dwóch przewodników wraz z psami z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Mundurowych wspierała też Górnośląska Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza. Działania prowadzone są też w akwenach wodnych.

W penetracji jezior na terenie objętym poszukiwaniami udzielają się strażacy ze Specjalistycznej Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Bytomia. Policjanci przez kilka godzin skrupulatnie przeszukiwali tereny leśne oraz okolice stawów. W działaniach wykorzystano sonar zamontowany na łodzi. Ponadto w poszukiwania włączył się również płetwonurek.

Poszukiwania mężczyzny trwają

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 452 55 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.