Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ukrył się w szafce. Nie chciał do więzienia

Autor: w dniu 2023-01-11

Mężczyzna miał na koncie kilka różnych przewinień, ale był nieuchwytny dla służb. Okazało się, że ukrywał się za granicą. Odnalazł się… w szafce.

List gończy i cztery nakazy doprowadzenia za różnego rodzaju przestępstwa. W ten sposób poszukiwano 26-latka z Częstochowy. Dalszy bieg działań podejmowanych przez policję jest zaskakujący.

Ukrył się w szafce, bo nie chciał do więzienia

Policjanci z referatu poszukiwań częstochowskiej komendy zatrzymali 26-letniego mieszkańca tego miasta, który poszukiwany był listem gończym i 4 nakazami doprowadzenia. Okazało się, że na koncie ma kradzież z włamaniem i pobicie oraz 2 wykroczenia – zniszczenie mienia i kradzież. W lipcu 2022 roku częstochowski sąd wydał za 26-latkiem list gończy. Rozpoczęto poszukiwania. Mundurowi ustalili, że 9 stycznia będzie przebywał w jednym z mieszkań w centrum miasta. Gdy tego dnia zostali wpuszczeni do wytypowanego mieszkania byli pewni, że 26-latek jest w środku i nie mylili się.

Podczas sprawdzania pomieszczeń usłyszeli dźwięki dochodzące z kuchni, z jednej z szafek. Okazało się, że to właśnie tam ukrył się poszukiwany mężczyzna. 26-latek został zatrzymany i doprowadzony do aresztu. Spędzi tam teraz ponad 2 lata. To tylko jedna z historii dotyczących ludzi ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. 36-latek z Jastrzębia-Zdroju ukrył się w kanapie.

Źródło: KMP Częstochowa