Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Utrudnienia w dostawie ciepła. Pracują nad rozwiązaniem problemu [AKTUALIZACJA]

Autor: w dniu 2024-01-12

Utrudnienia z dostawami ciepła na terenie Sosnowca. Prezydent Arkadiusz Chęciński poinformował, że trudności występują nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także budynkach użyteczności publicznej.
Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński poinformował, że z samego rana spółka ArcelorMittal poinformowała o awarii ogrzewania w rejonie Dańdówki, Walcowni i okolic. Awaria dotyczy, jak informuje Chęciński, nie tylko mieszkań, ale też placówek edukacyjnych. To między innymi SP13, SP20 i PM14, ale też ZSP 1 i DPS.
"Kaloryfery powoli robią się chłodne, ale firma zapewnia, że działa, aby awarię usunąć jak najszybciej. Dyrektorzy placówek wiedzą o zaistniałej sytuacji i reagują na bieżąco. W SP13 lekcje zostały skrócone, ale świetlica i stołówka działają zgodnie z planem. Niestety, nie wiemy kiedy i jak szybko awaria zostanie usunięta. Informację będę aktualizował." – poinformował prezydent Chęciński.
Poinformował w zaktualizowanym już wpisie, o 9.30, że prowadzone są prace związane z uzupełnieniem sieci CO na ul. Maliny. Jeżeli nie pojawi się wyciek – poinformował prezydent Chęciński – prace zostaną ostatecznie zakończone.