Teraz gramy:

Title

Artist
Background

W Bobrownikach odbędzie się koncert ku pamięci Krzysztofa Respondka

Autor: w dniu 2024-01-18

Krzysztof Respondek miał był gwiazdą koncertu na rzecz Fundacji Dobry Klimat wspierającej dzieci z dysfunkcjami. Niestety los zdecydował inaczej. Koncertu jednak nie odwołano.

W najbliższą w niedzielę, 21 stycznia w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach wystąpi Krzysztof Hanke.

– Na koncercie miał zagrać śp. Krzysztof Respondek, ale niestety los zdecydował inaczej. Znając Krzysia miałam w sobie takie wewnętrzne przekonanie, iż chciałby by ten koncert odbył się zwłaszcza, że miał grać na rzecz dzieci. Dzięki ogromnemu wsparciu i zaangażowaniu przyjaciela Krzysztofa, koncert odbędzie się i wystąpi na nim Krzysztof Hanke. Wydarzenie będzie miało podwójny wymiar, gdyż z jednej strony będziemy grać na rzecz dzieciaków z gminy Bobrowniki, ale też ku pamięci Krzysztofa Respondka – informuje Agnieszka Pilarek- Jagodzińska, inicjatorka przedsięwzięcia z ramienia Fundacji Dobry Klimat.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Wydarzenie ma charakter charytatywny, będzie prowadzona zbiórka na rzecz dzieci z gminy Bobrowniki.  Początek zaplanowano w niedzielę, 21 stycznia o godzinie 18.00 w Centrum Kultury przy ulicy Sienkiewicza 121 w Bobrownikach.