Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wakacyjny bilet jednodniowy hitem Kolei Śląskich? Spółka podsumowuje

Autor: w dniu 2023-09-08

Wakacyjny bilet jednodniowy – oferta specjalna wprowadzona przez Koleje Śląskie na okres wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia – okazał się, jak informuje spółka, prawdziwym hitem.

W lipcu 2023r. pasażerowie Kolei Śląskich zakupili aż 14 316 takich biletów, w sierpniu-12 838. W ciągu wakacji, kiedy obowiązywała oferta, śląski przewodnik sprzedał zatem ponad 27 tysięcy sztuk.

Wakacyjny bilet jednodniowy zakupiony kosztował 30 złotych i uprawniał pasażera do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami śląskiego przewoźnika przez 24 godziny. Oferta dostępna była w kasach biletowych, internetowych i mobilnych kanałach sprzedaży (z wyłączeniem systemów: BILKOM i e-podróżnik), a także biletomatach Kolei Śląskich.

Z oferty wyłączone były przejazdy pociągami o charakterze komercyjnym oraz wybrane odcinki, tj. Trzebinia – Kraków Główny, Chałupki – Bohumin i Sucha Beskidzka – Zakopane.

Przedstawiciele spółki nie ukrywają zadowolenia z tego, że wprowadzona przez Koleje Śląskie oferta cieszyła się tak dużym zainteresowaniem pasażerów.