Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kolejna „wzorowa” matka stanie przed sądem

Autor: w dniu 2023-09-08

Najpierw było dwóch pijanych mężczyzn leżących na trawniku. Świadek widział jednak w grupie dorosłych także dziecko, które było pod ich "opieką".

Policjanci interweniowali w Żorach, gdzie na trawniku leżeli pijani mężczyźni. Okazało się, że nie tylko oni przesadzili z alkoholem.

Było środowe popołudnie, kiedy policjanci zostali wezwani do dwóch osób leżących na ulicy Rybnickiej. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce potwierdzili, że na ławce i trawniku leży dwóch pijanych mężczyzn. Interwencja w tym przypadku zakończyła się skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu.

Pijana matka zatrzymana. Miała w wózku ponad 1,5-roczne dziecko

Gdy policjanci jeszcze byli na miejscu, podeszła do nich kobieta. Powiedziała wówczas, że w grupie tych, którzy byli alkohol, znajdowało się dziecko. Faktycznie tak było. Jedna kobieta piła właśnie piwo, a wraz z nią byli jej towarzysze – kobieta, mężczyzna i małe dziecko. Po zbadaniu 25-letniej matki pięciolatki okazało się, że miała w organizmie aż 3 promile alkoholu. Dziewczynka trafiła pod opiekę rodziny, a sprawą zajmie się teraz sąd.